یوگا برای کودکان
سایت جدید در دامنه CDBAZ.COM راه اندازی شد....سایت جدید دارای امکانات بیشتر و سرعت بیشتر و تخفیف های بیشتر می باشد.

خرید آنلاین بازی کامپیوتر و کنسول ، نرم افزار و فیلم های آموزشی و پروژه های آماده با ازسال رایگان بر اساس سفارش فقط درcdbaz.ir
شما با خرید از سایت ما می توانید از 5 - 50 درصد تخفیف ویژه ما استفاده کنید.
حتی اگر شما فقط 3 بازی یا نرم افزار تک دی وی دی را از ما خریداری کنید با توجه به تخفیف ما و اختلاف با قیمت اصلی پشت جلد هزینه ارسال رایگان می شود.
به طور مثال قیمت پشت جلد بازی اورجینال تک دی وی دی 4000 تومان می باشد و شما برای خرید سه بازی 12000 هزار تومان پرداخت کنید اما با تخفیف ما شما فقط 6000 تومان پرداخت می کنید .
همه بازی ها و نرم افزار ها دارای گارانتی معتبر می باشد که در صورت نیاز می توانید با شماره پشت جلد تماس بگیرید.

درگاه بانک ملت فروشگاه سی دی باز

پرداخت مستقیم با درگاه بانک ملت

درگاه بانک ملت فروشگاه سی دی باز

شارژ حساب آیتونز

سایت جدید

یوگا برای کودکان

یوگا برای کودکان
کد: 765
موجودی: در انبار
قیمت: 13,800 تومان 11,799 تومان

گزینه های در دسترس


قرعه کشی:

خرید اینترنتی جدیدترین یوگا برای کودکان قیمت 13800 تومان و ارسال رایگان بر اساس سفارش در فروشگاه نرم افزاری سی دی باز CDBAZ.IR

آموزش یوگا برای کودکان - yoga kids

در این مجموعه ی 120 دقیقه ای که ویژه کودکان 3 تا 7 سال می باشد کودک شما می تواند به صورت ساده و روان حرکت های ابتدایی یوگا را آموزش ببیند که این آموزش بیشتر در محیط های طبیعی مثل ساحل و جنگل انجام می شود. یادگیری یوگا در سن پایین باعث افزایش اعتماد به نفس , تمرکز , انعطاف پذیری جسمی و قدرت بدنی در کودک شما می شود.تطبیق حرکات یوگا در این مجموعه با حرکت های مشابه در طبیعت موجب برقراری یک ارتباط صمیمی بین کودک و محیط اطراف می شود.

 

تونی و بچه ها - Tony and kids

این مجموعه شامل 40 دقیقه می باشد برای بچه های 5 تا 12 سال که بچه هارا به سوزاندن انرژی و کالری اضافی از تحرک , پریدن و خندیدن با صدای بلند و حرکت های سرگرم کننده و ... تشویق می کند.

از فواید این مجموعه شاد آموزشی تحرک و انتخاب غذای سالم برای فرزندان شما می باشد.

CDBAZ.IR
web stats

سی دی باز فروشگاه اینترنتی یک بانک نرم افزار حقیقی واقع در شیراز - خیابان قصردشت می باشد.
کالاهای این فروشگاه دارای مجوز های لازم از مراجع مربوط می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.