شرایط و قوانین
سایت جدید در دامنه CDBAZ.COM راه اندازی شد....سایت جدید دارای امکانات بیشتر و سرعت بیشتر و تخفیف های بیشتر می باشد.

خرید آنلاین بازی کامپیوتر و کنسول ، نرم افزار و فیلم های آموزشی و پروژه های آماده با ازسال رایگان بر اساس سفارش فقط درcdbaz.ir
شما با خرید از سایت ما می توانید از 5 - 50 درصد تخفیف ویژه ما استفاده کنید.
حتی اگر شما فقط 3 بازی یا نرم افزار تک دی وی دی را از ما خریداری کنید با توجه به تخفیف ما و اختلاف با قیمت اصلی پشت جلد هزینه ارسال رایگان می شود.
به طور مثال قیمت پشت جلد بازی اورجینال تک دی وی دی 4000 تومان می باشد و شما برای خرید سه بازی 12000 هزار تومان پرداخت کنید اما با تخفیف ما شما فقط 6000 تومان پرداخت می کنید .
همه بازی ها و نرم افزار ها دارای گارانتی معتبر می باشد که در صورت نیاز می توانید با شماره پشت جلد تماس بگیرید.

شرایط و قوانین

1.سی دی باز مرکز پخش عمده بازی و نرم افزار می باشد و دیتابیس سایت به صورت هفتگی با برنامه انبارداری فروشگاه به روز می شود.

2.در صورت موجود نبودن کالای شما بعد از 72 ساعت با شما تماس گرفته می شود در صورت وجود کالای مشابه آن کالا با تخفیف بیشتر برای شما ارسال می شود و در صورت نیاز هزینه شما به حساب شما بدون کارمزد بانکی بازپرداخت می شود .

3.دیسک های بازی های کامپیوتری قبل از ارسال تست می شوند در صورت کپی شدن فایل ها بر روی هارد ارسال می شوند.

4.بازی های ایکس باکس 360 قبل از ارسال بر روی کنسول بازی فروشگاه تست می شوند و در صورت اجرا شدن ارسال می شوند.در صورتی که نیاز به دانستن نوع بازی ها دارید و از آپدیت کنسول خود آگاهی دارید از قسمت پشتیبانی در خواست خود را ارسال کنید تا برای شما مشخصات آپدیت بازی ارسال شود.

5.تمامی آنتی ویروس های موجود در بخش اورجینال دارای گارانتی معتبر می باشند که در صورت هرگونه مشکل مانند فعال کردن یوزرهای جایزه می توانید یا با فروشگاه یا مستقیم با شرکت گارانتی تماس بگیرید.

6.مسئولیت استفاده نادرست از تخفیف های ارسال رایگان منطقه ای در شیراز به عهده خریدار می باشد در صورتی که در زمان و مکان نادرست از کپن های تخفیف ارسال رایگان استفاده کنید ، در صورتی که درخواست بازپرداخت بدهید با کم شدن کارمزد بانکی هزینه بازپرداخت می شود.

CDBAZ.IR
web stats

سی دی باز فروشگاه اینترنتی یک بانک نرم افزار حقیقی واقع در شیراز - خیابان قصردشت می باشد.
کالاهای این فروشگاه دارای مجوز های لازم از مراجع مربوط می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.